Ponuka
služieb / mechanizácia

0907 777 750

Central Park Zvolen

Central Park Zvolen predstavuje moderný polyfunkčný objekt s nákupným centrom vo východnej časti sídliska Západ vo Zvolene. Svojou polohou a architektonickým stvárnením vytvára zaujímavú hranicu medzi sídliskovou zástavbou, mestským parkom Lanice a pravým nábrežím rieky Hron.
Viac o projekte

Terasy Sarvaška Zvolen

Projekt Sarvaška mesto ponúka moderné bývanie v lukratívnej lokalite blízko mesta v moderných dvojpodlažných domoch na pozemku s priemernou rozlohou 800 m2 a množstvom zelene. Domy disponujú dostatkom súkromia a nadčasovým dizajnom.
Viac o projekte

Zátišie nad priehradou

Nový obytný komplex ZÁTIŠIE NAD PRIEHRADOU sa nachádza v obľúbenej športovo-rekreačnej zóne mesta Zvolen, v blízkosti vodnej nádrže Môťová a redstavuje ideálnu kombináciu moderného a komfortného spôsobu života so životom v náručí prírody.
Viac o projekte

Pozemky Kováčová, 2. etapa

Vyberte si z našej bohatej ponuky pozemkov v lukratívnej lokalite Na Dlhom v obci Kováčová vzdialenej len 3 km od mesta Zvolen. Slnečná lokalita Na Dlhom v kúpeľnej obci Kováčová poskytne dostatok priestoru pre vaše bývanie.
Viac o projekte

Legends Aréna

Multifukčný objekt v meste Zvolen prinesie služby, ktoré si naše mesto dávno zaslúži. Umiestnená v lokalite sídliska Zvolen – Západ, bude Legends Arena nadosah všetkým obyvateľom mesta Zvolen. Naviac je pre mesto prínosom výnimočná architektúra objektu, ako aj jeho energeticky šetrné riešenie.
Viac o projekte

Všetky projekty investora IDEA INVEST pracujú so špičkovými architektonickými štúdiami. Napriek tomu, že vízia investora sa vždy nedá naplniť na 100%, ostávajú finálne dokončené riešenia na veľmi vysokej úrovni čo do kvality architektúry tak použitých materiálov.

So spoločnosťou IDEA INVEST spolupracujeme už viac ako 6 rokov. Ich nadšenie pre vytváranie hodnotných projektov pre mesto Zvolen je hnacím motorom celej firmy. Ich odhodlanie prinášať zaujímavé a dostupné riešenia s ohľadom na mestskú infraštruktúru a životné prostredie, ako aj socioekonomický kontext je v dnešnej dobe od developera nevyhnutné.

Priniesť kvalitné a dostupné bývanie pre mladé rodiny v dobrej lokalite bolo cielom projektu Zátišie nad priehradou. Celý projekt sa podarilo uskutočniť v presnom termíne a zároveň bleskovo vypredať spokojným záujemcom.